Mobil Uygulamalar

maps.me –> Offline navigasyon ve nokta kaydetmez için kullanıyoruz. Bölge, veya ülke haritalarını internet varken indirip sonra offline kullanabiliyorsunuz.

Spotify Premium –> Yolda müzik dinlemek için 🙂

iOverlander –> Gezginlerin girdiği bilgilerle, konaklama, restoran, tamirci vs. gibi akla gelebilecek her bilgiye ulaşılabilecek bir program.

Inglés –> İspanyolca – İngilizce veya tersi offline sözlük. Fiil çekimleri ve faydalı deyimler de mevcut.

CardsOnGo –> Dil öğrenmek için eskiden kartlara arkalı önlü kelimeler yazardık. Bu da onun dijitali. Sayesinde kelime öğrenmek çok kolay oldu.

Wiki Triip –> Ülkeler, şehirler ve turistik yerler hakkında offline bilgi sağlayan şahane bir pogram daha. Kalınacak otel’den yenecek yemeğe, dolandırıcılardan, ülke trafik bilgilerine kadar herşeyi bulmak mümkün.

xe –> Döviz programı. İnternet buldukça, daha önceden belirlediğiniz ülke para birimlerinin değerlerini güncelleyip, size yerel bir satıcıyla pazarlık yaparken çok önemli kur bilgisini sağlıyor. Teşekkürler Alp (İki Teke).

Trabee Pocket –> Harcama takip programı. Harcamaları kategorilendirip, zaman aralıklarına bölüp, üstüne bir de bütçenizi girip, ne alemdesiniz takip etmek ve sonrasında önemli bilgilere ulaşmak için çok faydalı bir program. Teşekkürler Serkan (Rüzgarın İzinde).

iMovie –> Bu uygulama ile videolarımızı yapıyoruz.

Not: Bu uygulamalar IOS ortamında kullandığımız uygulamalardır. Android veya başka platformlarda olup olmadıklarından emin değiliz.