Arka Dişli Rulmanın Bozulması

Bu rulman problemleri sürekli Tuğçe’nin motorunda oluyor. Bu sefer de arka dişliden gelen korkunç sesle rulmanın bitmiş olabileceği hissine kapıldık. İlk adam gibi molamızda da tekerleği söküp, rulmana baktık ve tamamen dağılmış olduğunu anladık.

Aslında ilk olarak Lima, Peru’da şüphlenmiş, açıp bakıp gözle görülür ve yoklayarak hissedilir birşey olmamasından ötürü geri kapatmıştık ama yedek parçalarımızı da temin etmiştik.

Bu yedek parçaları, El Salvador’un San Miguel şehrinde değiştirecekmişiz meğersem. Bir tornacı bulup elimizde dişli ve jantla gidip, rulmanı değiştirttik.

Arka Dişli Rulmanın Bozulması” üzerine 2 yorum

  1. Her ikinizede sevgiler sunuyoruz. ViA Antalya Transfer Çalışanları olarak , Motorun yaşam biçimi olduğunu Büyük cc li robokop kıyafetli tatlı su motorcularına , ve Motor gönüllülerine 125 cc ile dünya turunun teknik olarak yapılabilecegini , gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Önemli olanın Özgür Motor ruhuna sahip olmak , o tatlı rüzgarı hissetmek . ÖNEMLİ OLAN HEDEFLENEN YERE VARMAK DEGİL, O SÜRECİ YAŞAMAK. Via Transfer

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s